Статті

Энзимный пилинг: от теории к практике
4 серпня 2020

Ензимний пілінг: від теорії до практики

Дія ензимів (або ферментів) на організм відома давно. Ці речовини білкової природи є біологічними каталізаторами, які прискорюють усі необхідні хімічні процеси. У людському організмі вчені нарахували понад 3000 видів різних ферментів! У косметології найбільш широке застосування отримали ферменти підкласу протеаз. Завдяки своїй здатності розщеплювати білки, а саме шкірний білок кератин, протеази стали невід'ємною частиною усіх пілінгових процедур.

Чим гарний ензимний пілінг в практиці косметолога? Виділимо три головних переваги.

ПО-ПЕРШЕ,

це найдієвіший спосіб створити WOW-ефект всього за одну процедуру. Завдяки ретельному злущування ороговілих клітин разом із залишками забруднень і шкірного сала, вирівнюється шкірний рельєф, «тьмяність» змінюється здоровим відтінком шкіри на порядок світліше колишнього! А якщо засіб для ензимного пілінгу буде містити і частинки для механічної ексфоліації - ефект перевершить ваші очікування.

ПО-ДРУГЕ,

ензимний пілінг може бути як самостійною експрес-процедурою, так і частиною ґрунтовного терапевтичного догляду і використовуватися на етапі регенеративної активації. У цій якості ензимний пілінг, стимулюючи всі процеси в шкірі, змушує її активніше «відгукуватися» на наступні, найбільш інтенсивні етапи процедури.

ПО-ТРЕТЄ,

для пацієнта з чутливою шкірою ензимний пілінг - просто порятунок! Особливо, якщо фермент, який використовується в пілінгу, - папаїн. Саме він знижує алергічні реакції на шкірі, що провокуються різними антигенами.

До речі, ферменти люблять тепло, тому для посилення результату не забудьте використовувати під час 5-10-хвилинної експозиції пілінгу теплий вологий рушник.

Обирайте якісну продукцію з гарантованим ефектом і радійте результатам #безфотошопу