Відео

Відео


5 хвилин про головне. ПІЛІНГИ PEEL-EXPERT
На ваші найактуальніші питання про пілінги відповідає Кеті Паксашвілі - лікар-дерматовенеролог, ін'єкціоніст, сертифікований тренер марки Derma Series.

5 хвилин про головне. СЕБОРЕГУЛЮЮЧИЙ ДОГЛЯД
На ваші питання щодо комплексного догляду за жирною шкірою з ознаками акне відповідає сертифікований тренер ТМ Derma Series Кетеван Паксашвілі - лікар-дерматовенеролог, гістолог, практикуючий косметолог.

Косметичні апаратні бустери
Апаратні бустери, спеціально розроблені для роботи з апаратними методиками в кабінеті косметолога: іонофорезом, фонофорезом, електропорацією. Використовуються без додаткових провідних гелів!

Терапевтичний догляд за жирною проблемною шкірою з чисткою
Комплексний догляд з екстракцією комедонів для відновлення себобалансу шкіри і усунення зовнішніх проявів гіперсекреції сальних залоз – жирного блиску, розширених пор, гіперкератозу. Курс процедур допомагає досягти стійкої ремісії у догялді за проблемною шкірою з акне.

Як ефективно звузити пори і заспокоїти шкіру після чистки?
SEBO-NORM MASK – маска для комплексного мега-догляду з мультифункціональною дією: абсорбуючою, себорегулюючою, протизапальною, заспокійливою. Активна терапевтична дія на проблемну шкіру Маска неймовірно зручна у роботі! Не висихає, легко змивається… - дивіться самі!