Бонуси

Купувати з кешбеком просто і вигідно. Повертаємо до 21% вартості покупки!

  1. Робіть покупки з початку кожного сезону
  2. Отримуйте від 7% до 21% кешбеку на особистий рахунок одразу після оплати вашої покупки
  3. Накопичуйте кешбек, збільшуйте % накопичення з кожною новою покупкою
  4. Сплачуйте кешбеком 50% вартості ваших покупокЯк накопичується кешбек?

За кожну покупку з початку сезону (весна, літо, осінь, зима) на ваш особистий рахунок повертається 7% від її вартості.

Як тільки загальна сума покупок з початку сезону досягне 5000 грн., відсоток кешбека ПОДВОЮЄТЬСЯ і нараховується з наступних покупок у розмірі 14%. 

Коли загальна сума покупок досягає 10000 грн., відсоток кешбека ПОТРОЮЄТЬСЯ і  тепер нараховується 21% від суми закупок. Максимальний відсоток накопичень (21%) зберігається за вами до кінця сезону!

Як нараховується кешбек?

Кешбек нараховується за фактично сплачену вартість товару. Кешбек повертається на ваш особистий рахунок на наступний день після оплати вами покупки. Кешбек нараховується за кожну покупку, навіть акційну (за винятком SALE-позицій - з відповідною поміткою). У період акцій з кешбеком вдвічі вигідніше!

Як отримати більше кешбеку?

Перша покупка у новому сезоні - чудова нагода отримати одразу більший відсоток кешбеку:

  • якщо перше замовлення сезону на суму від 5000 грн. - кешбек нараховується одразу 14% на всю суму замовлення
  • якщо перше замовлення сезону на суму від 10000 грн. - кешбек нараховується одразу 21% на всю суму замовлення (і цей відсоток зберігається за вами до кінця сезону)

Як витратити кешбек?

Як тільки на вашому особистому рахунку накопичується кешбек у розмірі 150 грн, можете починати його витрачати! Кешбеком можна оплатити до 50% від прайсової ціни товару (на акційні покупки та sale кешбек не використовується). Новий кешбек на цю покупку нараховується, але тільки на її фактично оплачену частину.

Як дізнатись суму накопиченого кешбеку?

Перевіряйте скільки кешбеку є на вашому рахунку - на сайті в особистому кабінеті (розділ "Бонусний рахунок") або у свого менеджера Derma Series.

Скільки я можу накопичувати кешбек?

Протягом одного сезону (весна, літо, осінь і зима). Але пам'ятайте, рівно опівночі в останній день сезону, як карета перетворюється на гарбуз, так і ваш особистий рахунок обнуляється. Так що поспішайте витрачати!

Новий сезон – новий кешбек!