Активні інгредієнти

Активні інгредієнти

Активні інгредієнти

КУМАРИН

Активізує діяльність клітин шкіри, має стимулюючу та тонізуючу дію. Додає засобу легкий аромат кориці та сприяє SPA-атмосфері розслаблення та ейфорії.

Міститься в товарах

КОКОСОВА ОЛІЯ (КАПРИЛОВИЙ ТРИГЛІЦЕРИД)

Є фракціонованою кокосовою олією, у якої видалені тригліцериди з більш довгим ланцюгом. Відновлює ліпідний бар'єр на поверхні шкіри, що запобігає втраті вологи, процесам зневоднення дерми. Зменшує сухість, лущення та стягнутість шкіри. Масляниста текстура забезпечує тривале ковзання, при цьому не залишає жирності та відчуття важкості. Не комедогенне. Каприловий тригліцерид збагачений антиоксидантами, знижує окисний стрес у тканинах. Запобігає старінню шкіри.

Міститься в товарах

САХАРОЗА

Полісахарид із групи олігосахаридів, що має кристалічну форму. Завдяки цьому забезпечує м'яку делікатну ексфоліюючу дію. У процесі біохімічних реакцій на шкірі сахароза відновлює натуральний зволожуючий фактор шкіри, усуває сухість шкіри. Підвищує місцевий імунітет шкіри, посилюючи активність епідермальних макрофагів, тим самим забезпечує імуномодулюючу функцію

Міститься в товарах

RENOVAGE (РЕНОВЕЙДЖ)

Унікальний пептидний комплекс для потовщення й тургору шкіри цілеспрямовано покращує структуру дермального матриксу. В ході біологічних досліджень було встановлено, що життя клітинної культури під впливом комплексу збільшилася на 1/3, старіння клітин сповільнилося на 3,5 місяці. Комплекс забезпечує омолоджуючий і захисний ефект за рахунок стабілізації теломерів і підтримки ДНК клітини. Покращує якість тканин за рахунок регуляції активності ізопреноїдів, які зв'язують білки в клітинах і направляють їх на синтез міжклітинного матриксу, на синтез трансмембранних носіїв для поліпшення міжклітинного контакту.

Міститься в товарах

GRANDACTIVE RETINOID 2% (Ретиноїд HPR)

Ретиноїд HPR останнього покоління (Гідроксипінаколона ретиноат) - новий ефір ретиноєвої кислоти. Він зв'язується безпосередньо з ретиноїдними рецепторами клітин шкіри і починає діяти, при цьому не викликаючи побічних ефектів, як інші ретиноїди. HPR регулює передачу генетичної інформації від ДНК до РНК, стимулює синтез колагену, зволожуючих глікозаміногліканів, білка філагрину, який відповідає за стійкість цитоскелету. Також він пригнічує активність матричних металопротеїназ - ферментів, що руйнують колаген, які активуються під дією UVB-випромінювання та інших патологічних факторів. HPR стоншує верхній роговий шар епідермісу, який складається з відмерлих лусочок, що призводить до зменшення зморшок. Нормалізуючи процеси зроговіння, він перешкоджає злипанню лусочок, які можуть закупорювати пори. Також він допомагає нормалізувати вироблення шкірного сала, що знижує акнеподібні висипання. Додатково освітлює шкіру, не допускає накопичення меланіну в шарах дерми і епідермісу.

Міститься в товарах