Активні інгредієнти

Активні інгредієнти

Активні інгредієнти

Е
ЕКСТРАКТ АПЕЛЬСИНУЕКСТРАКТ АСКОФІЛЛУМА (бура водорость)ЕКСТРАКТ АСПАРАГУПСІСА АРМАТА (червона водорость)ЕКСТРАКТ ЖЕНЬШЕНЮЕКСТРАКТ ЗЕЛЕНОГО ЧАЮЕКСТРАКТ КАЛЕНДУЛИЕКСТРАКТ КІНСЬКОГО КАШТАНУЕКСТРАКТ КОРЕНЮ СОЛОДКИЕКСТРАКТ КОРИ БІЛОЇ ВЕРБИЕКСТРАКТ КОРИ ДУБАЕКСТРАКТ ЧЕРВОНИХ ВОДОРОСТЕЙ ХОНДРУС КРІСПУСЕКСТРАКТ ЛАМІНАРІЇЕКСТРАКТ МОРСЬКИХ ВОДОРОСТЕЙЕКСТРАКТ ПАПАЙЇЕКСТРАКТ РОЗМАРИНУЕКСТРАКТ КВІТІВ РОМАШКИЕКСТРАКТ НАСІННЯ МОРІНГИЕКСТРАКТ ХЛАМІДОМОНАДИ СНІГОВОЇЕКСТРАКТ КВІТІВ ЛИПИЕКСТРАКТ ЧОРНИЦІЕКСТРАКТ ЧОРНОЇ ІКРИЕКСФОЛІЮЮЧІ ГРАНУЛИЕФІРНА ОЛІЯ ЛАВАНДИЕФІРНА ОЛІЯ ПЕТИТГРЕЙНУЕФІРНА ОЛІЯ КІПАРИСУЕФІРНА ОЛІЯ ГЕРАНІЕФІРНА ОЛІЯ РИМСЬКОЇ РОМАШКИЕФІРНА ОЛІЯ РОЗМАРИНУЕКСТРАКТ ПОЛЬОВОГО ХВОЩАЕКСТРАКТ ЛИСТЯ ЗЕЛЕНОГО ЧАЮЕКСТРАКТ МАЛЬВИЕКСТРАКТ ПРИМУЛИЕКСТРАКТ МАНЖЕТКИЕКСТРАКТ ТИСЯЧОЛІСТНИКАЕКСТРАКТ ЯЛИНИЕКСТРАКТ ІГЛИЦІ ШИПУВАТОЇЕКСТРАКТ МАЛИНИЕКСТРАКТ ГРАНАТАЕКСТРАКТ ЦИБУЛИНИ БІЛОЇ ЛІЛІЇЕКСТРАКТ ЛАЙМУ
100% КАКАО
Має стимулюючу дію, активізує метаболізм клітин шкіри. Шоколад є одним з найбільш концентрованих постачальників рослинної енергії. Какао - багате джерело мікроелементів, рослинних білків, фітостеринів, моно- і полісахаридів. Це забезпечує багатство мінералів, таких як магній і цинк, які часто працюють в синергії з вітамінами (вітамін А, В і Е) і підвищують тонус і тургор шкіри. Какао-боби містять теобромін, речовину, дуже схожу на кофеїн. Це м'який стимулятор, який чинить енергетичний вплив на організм. Також покращує самопочуття, викликає відчуття задоволення, піднімає настрій і знімає напругу в тканинах.

Міститься в товарах

100% ПРИРОДНА ПЕРЛИННА ПУДРА
Найбагатше джерело конхіоліну - дорогоцінного білка, необхідного для активного синтезу колагенових і еластинових волокон. Завдяки найвищому вмісту амінокислот він допомагає поповнити запас амінокислот натурального зволожуючого фактора шкіри. Перлинна пудра багата на більш ніж 30 мікроелементів, необхідних для клітинного метаболізму, полегшує процес оновлення клітин, сприяє синтезу природних антиоксидантів – супероксиддисмутази та глутатіону. Опосередковано знижує активність тирозинази, що перешкоджає утворенню меланіну. Надає шкірі гладкості та сяйва.

Міститься в товарах

4-BUTYLRESORCINOL
Гіпоалергенна, найбезпечніша форма резорцина: збережені його чудові освітлюючі властивості без подразнюючих ефектів, які властиві стандартному резорцину! Перешкоджає синтезу меланіну, значно знижує вираженість пігментних плям, згладжує нерівності шкіри.

Міститься в товарах

AC.NET™
Революційний компонент для лікування і профілактичного догляду за шкірою, схильною до жирності. Комплексний вплив на усі проблеми жирної шкіри обумовлено синергетичною активністю його складових: олеанолової кислоти і нордігідрогваяретової кислоти (NDGA). Численні тести підтверджують активність комплексу АС.NET ™, який бере участь у регуляції усіх порушених процесів, що протікають при підвищеній жирності шкіри: підвищення саловиділення знижується на 44%; гіперкератоз зменшується на 54%; ріст бактерій припиняється на 100%; рівень місцевого запалення падає на 72%.

Міститься в товарах

10.04.2024 ALPAFLOR® GIGAWHITE (5%)
Біотехнологічний комплекс з 7 альпійських трав - мальви, м’яти перцевої, примули, меліси, манжетки звичайної, деревію, вероніки лікарської, що мають чудову властивість щодо пригнічення активності тирозинази. Комплекс впливає на вироблення меланіну та дозрівання меланосом, а також перешкоджає міграції меланіну в верхні шари шкіри. Комплекс збагачений вітамінами групи В, вітаміном К, вітаміном С і жиророзчинними вітамінами А і Е, які забезпечують потужний антиоксидантний захист клітин, блокують вільні радикали і захищають меланоцит від медіаторів хронічного запалення. Клінічні результати свідчать про ефективність 5% комплексу ALPAFLOR® GIGAWHITE у зниженні інтенсивності пігментного плямозабарвлення на 28% після 12 тижнів застосування.

Міститься в товарах

AQUAPRONT
Комплекс створює захисні і зволожуючі властивості, а також миттєвий ефект заповнення зморшок. Покращує стан шкіри і розгладжує її протягом тривалого часу. Запобігає появі розширених пор і зволожує шкіру. Працює за принципом створення депо вологи, яке здатне утримувати вологу в шкірі до 24 годин. Гликосфінголіпіди служать в якості системи-носія, в яку вміщені гіалуронова кислота і екстракт ячменю. Ячмінь містить вітаміни групи B, кремній, сірку, антиоксиданти Е і А, які позитивно впливають на стан шкірного покриву. Екстракт ячменю має ранозагоювальні, протизапальні, протиалергічні властивості. Кремній і лізин, які містяться в зерні ячменю сприяють виробленню колагену, що додає шкірі пружність і еластичність, а в комплексі з вітамінами А і Е захищають шкіру від появи зморшок і передчасного старіння.

Міститься в товарах

AQUAXYL
Комплекс, що складається з двох рослинних цукрів, що впливають синергетично. Акваксіл відновлює рівень гідратації в шкірі, діючи за принципом безперервного зволоження і реструктуризації. Сприяє збільшенню рівня аквапоринів у шкірі, активізує синтез власних церамідів шкіри, нормалізує десквамацію рогових конвертів, покращує мікрорельєф шкіри, миттєво позбавляючи її від ознак лущення. Посилення вироблення церамідів сприяє відновленню ліпідного бар'єру шкіри, що значно знижує рівень трансепідермальної втрати вологи. Завдяки своєму функціональному впливу Акваксіл ефективно регулює гідродинамічні процеси в шкірі, відновлює гармонію руху водних потоків в шкірі, підвищує рівень гідратації глибоких шарів епідермісу.

Міститься в товарах

ASYNTRA®SL
Амфіфільний липид, що відрізняється високою біодоступністю. Це інноваційний комплекс на основі улюбленого компонента Synovea (Гексілрезорцінол), посиленого синергією з етіллінолеатом. Synovea має прекрасні освітлюючі властивості, блокуючи синтез меланіну в шкірі: клінічно доведено його ефективність, що перевищує освітлюючі дію широко відомого гідрохінона у 4 рази! Крім того, Synovea®HR здатний поглинати ультрафіолет і знижувати запальну реакцію, викликану різними подразниками. Антиоксидантні і антивікові властивості компонента проявляються у його стимулюючій дії на клітини дерми і епідермісу, а також антиглікаційному впливі для захисту від старіння на клітинному рівні. Етіллінолеат насичений стабільною формою лінолевої кислоти, яка ефективна щодо освітлення пігментації шкіри, викликаної УФ-випромінюванням, а також прискорює протеолітичну деградацію тірозинази.

Міститься в товарах

BEAUTIFEYE™

єдиний у своєму роді біотехнологічний комплекс, отриманий з екстракту шовкового дерева і дарутозіда, який надає яскраво виражений ефект візуального ліфтингу верхньої повіки: до 91% за даними клінічних досліджень. Підтяжка шкіри відбувається в першу чергу завдяки зміцненню дерми, поліпшенню синтезу колагену і еластину, нормалізації їх життєвого циклу і виведення. BEAUTIFEYE ™ активно впливає на процес глікації, з одного боку запобігаючи його запуск і нейтралізуючи токсичні продукти обміну, а з іншого відновлює пошкоджені молекули колагену. Крім того, завдяки зменшенню глікотоксічних речовин, відбувається зміцнення капілярної сітки і підвищення цілісності капілярів. 

Результати клінічних досліджень після двох місяців застосування компонента, вражають:

  • Ліфтинг навислої складки верхньої повіки до 91%
  • Зменшення обсягу і глибини зморшок до 33%
  • Зниження інтенсивності кольору в області темних кіл до 30%

Міститься в товарах

BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE
Нове покоління тонкодисперсних «мікронізірованних» УФ-фільтрів. Ефективно захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання в діапазоні довжин хвиль від 290 до 340 нанометрів (UVA / UVB-промені). У три рази ефективніший ніж авобензон.

Міститься в товарах

Сегмент
  • 100 мл
  • 50 мл
  • 50 мл