Питання-відповідь

 • Де виробляються засоби Derma Series?
 • Чи є сертифікати, що підтверджують якість?
 • Чому на деяких упаковках і на декоративній косметиці вказано Reneo Cosmetics?
 • Як отримати прайс?
 • Як отримати каталог засобів?
 • Як почати роботу з маркою Derma Series?
 • Які переваги дає реєстрація на сайті?
 • У вас проходять навчальні семінари?
 • У яких містах у Вас є магазини і регіональні представники?
 • Чи можна приїхати до Вас в офіс і купити засоби без замовлення в інтернет-магазині?
 • Чи є можливість обміняти/повернути товар?
 • Що таке кешбек Derma Series? Як нараховується кешбек і як його витратити?
 • Де виробляються засоби Derma Series?

  Формули засобів розроблюються у Швейцарії. Виробництво продукції – у Швейцарії, Німеччині, Франції, Італії, Ізраїлі, Іспанії, де розташовані лабораторії-партнери компанії, кращі у своїй спеціалізації (за різними напрямами косметології і дерматології).

  Derma Series - надсучасний косметологічний інтернаціональний проект, у якому беруть участь 27 лабораторій Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та Ізраїлю. Кожна лабораторія займається розробкою залежно від своєї наукової та виробничої специфіки. Засоби виробляються у самих лабораторіях, країна виробник вказана на упаковці і в описаннях на сайті. Відбір і розвиток препаратів і процедур здійснюється на підставі об'єктивних досліджень і суб'єктивних оцінок великої фокус-групи по комфорту і відчутності результату.

  4

  Чи є сертифікати, що підтверджують якість?

  Уся продукція сертифікована в Україні. Гігієнічні висновки можуть бути надані на запит.
  Кожен препарат:
  • Має CPNP реєстрацію в ЄС;
  • Має MSDS/ МСДС;
  • Має PiF-файл з даними численних досліджень на кожен продукт, представлений у ЄС.
  Відповідає Правилам з оцінки безпеки косметичної продукції відповідно до частини А Додатку I Регламенту (ЄС) № 1223/2009;
  Кожна лабораторія має сертифікати GMP, ISO.
  5

  Чому на деяких упаковках і на декоративній косметиці вказано Reneo Cosmetics?

  reNeo cosmetics – це група європейських брендів до складу яких входять:

  - Derma Series - косметологічна марка

  - Peel Expert - напрямок кислотних пілінгів

  - Neothrix - професійна трихологічна лінія для догляду за волоссям і шкірою голови

  - reNeo manicure - професійний манікюрний бренд

  - reNeo cosmetics makeup

  2

  Як отримати прайс?

  Прайс, розрахунок собівартості, технічні файли можуть отримати тільки косметологи, дерматологи, зареєстровані на сайті або зв'язавшись з персональним менеджером у своєму регіоні.
  Реєстрація проста і займає менше хвилини.
  Зареєстровані косметологи постійно отримують інформацію про акції, накопичують кешбек, безкоштовно навчаються і беруть участь в онлайн конференціях.
  Після реєстрації на сайті ви зможете бачити актуальні ціни для косметологів на усі засоби. А також зможете завантажити прайс – на головній сторінці за кнопкою «Отримати прайс».
  7

  Як отримати каталог засобів?

  В інтернет-магазині представлений актуальний асортимент засобів з їх детальним описанням, зазначенням активних інгредієнтів і особливостей застосування.
  В електроному вигляді ви можете побачити каталог за посиланням: завантажити професійний каталог Derma Series
  У друкованому вигляді каталог надішлемо вам Новою Поштою на зручне для вас відділення.
  3

  Як почати роботу з маркою Derma Series?

  Ми співпрацюємо з косметологами, дерматологами, салонами краси, SPA-центрами, медичними центрами, школами і навчальними центрами з підготовки косметологів. Більш детально обговорити умови співпраці ви можете з регіональним менеджером або по телефону: +380954715476
  Derma Series пропонує просту модульну структуру процедур з чотирьох основних етапів, які дозволяють отримати гарантований результат догляду, і чотирьох додаткових етапів, які дозволяють розширити і посилити ефект процедури залежно від потреб пацієнта, наявного в нього часу і бюджету.
  Для більш простого початку роботи розроблені готові протоколи відповідно до основних напрямків доглядових процедур у кабінеті косметолога. У протоколах вказані рекомендовані засоби Derma Series і їх застосування під час процедури.
  Ознайомившись з протоколами доглядів і переглянувши відео-матеріали у розділі Навчання, ви зможете провести процедуру Derma Series у своєму кабінеті і призначити своїм пацієнтам підтримуючий домашній догляд.
  3

  Які переваги дає реєстрація на сайті?

  Реєстрація дозволяє Вам:
  - брати участь в усіх акціях, які йдуть Non Stop
  - бачити собівартості процедур і ціни усіх продуктів
  - навчатися онлайн у будь-який зручний для вас час, мати постійний доступ до доповідей і конференцій, що регулярно поповнюються.
  - робити замовлення, користуючись поточними акціями і знижками, персональними пропозиціями
  - отримувати по електронній пошті повідомлення про новинки, акції, заходи Derma Series
  - накопичувати кешбек і використовувати його в рахунок оплати замовлень
  - отримати доступ до усіх матеріалів розділу Навчання з можливістю отримати диплом після складання тестів до навчального курсу
  3

  У вас проходять навчальні семінари?

  З графіком найближчих навчальних офлайн-семінарів ви можете ознайомитись на головній сторінці сайту і там же залишити заявку на участь. Ви отримаєте запрошення на семінар у місті, яке ви зазначили в особистому кабінеті, по e-mail і SMS в Viber, на № телефону який ви вказали!
  Ми також повідомимо вам про дати і час проведення онлайн-вебінарів і прямих ефірів із цікавими доповідачами і сертифікованими тренерами Derma Series.
  У розділі Навчання ви знайдете навчальні відео і курси. Після вивчення курсу і складання тесту ви отримаєте диплом.
  2

  У яких містах у Вас є магазини і регіональні представники?

  Офіси нашої компанії в Україні розташовані у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові. В інших регіонах України ТМ Derma Series представляють регіональні менеджери. Номери телефонів регіональних представників ви можете знайти у розділі Контакти.
  1

  Чи можна приїхати до Вас в офіс і купити засоби без замовлення в інтернет-магазині?

  У даний час ні, на жаль! Коли ситуація в країні налагодиться ми будемо раді бачити Вас в одному з наших регіональних представництв – у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові.
  • Київ: вул. Старонаводницька, 6Б, офіс 213. Режим роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00. Контактний телефон: +380504724345. kiev@profitime.com.ua
  • Одеса: вул. Велика Арнаутська, 2-а, офіс 213. Режим роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00. Контактний телефон: +380963108600. odessa@profitime.com.ua
  • Харків: вул. Космічна, 21, БЦ «Space Hall», 9 поверх, офіс 915. Режим роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00. Контактний телефон: +380503414343, +380508240514. gulko.profitime@gmail.com
  • Дніпро: вул. Січеславська набережна 49а, буд. 4, офіс 63. Режим роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00. Контактний телефон: +380985524886. dnepr@profitime.com.ua
  • Львів: вул. Газова, 36/2. Режим роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00. Контактний телефон: +380677929002. lvov@profitime.com.ua
  1

  Чи є можливість обміняти/повернути товар?

  Так! Відповідно до закону про захист прав споживачів.
  Будь ласка, завжди уважно перевіряйте замовлення в момент його отримання, зберігайте супровідні документи.
  Якщо ви виявили брак, повідомте нам, будь ласка: коротко опишіть ситуацію, додайте фото або відео товару, за яким виникло питання. Наш менеджер запропонує можливі рішення, а у випадку необхідності організує обмін чи повернення товару.
  За усіма питаннями Ви можете зв'язатися з нами по телефону +380954715476
  1

  Що таке кешбек Derma Series? Як нараховується кешбек і як його витратити?

  За кожну покупку з початку сезону (весна, літо, осінь, зима) на ваш особистий рахунок повертається 7% від її вартості.
  Як тільки загальна сума закупок з початку сезону досягає 5000 грн, відсоток кешбеку ПОДВОЮЄТЬСЯ і на наступні покупки нараховується 14% суми покупок.
  Коли загальна сума покупок досягає 10000 грн., відсоток кешбеку ПОТРОЄТЬСЯ і тепер нараховується у розмірі 21% на кожну наступну покупку.
  Максимальний відсоток накопичень (21%) зберігається за Вами до кінця сезону!
  Кешбек нараховується за фактично оплачену вартість товару. Кешбек повертається на ваш особистий рахунок на наступний день після зарахування вашої оплати покупки. Кешбек нараховується за кожну покупку, навіть акційну, окрім Sale. В період акцій з кешбеком вдвічі вигідніше!
  Як тільки на вашому особистому рахунку накопичується кешбек у розмірі 150 грн, можете починати його витрачати! Кешбеком можна оплатити до 50% від вартості товару, окрім Sale та акційних товарів. Новий кешбек на цю покупку нараховується, але тільки на її фактично оплачену частину.
  Кешбек накопичується протягом сезону (весна, літо, осінь, зима). Але пам'ятайте, рівно опівночі в останній день сезону, як карета перетворюється на гарбуз, так і ваш особистий рахунок обнуляється. Тож поспішайте витрачати!
  2