Апаратні бустери: Що? Коли? Для чого?

Апаратні бустери: Що? Коли? Для чого?

Апаратні бустери: Що? Коли? Для чого?

Аппаратные бустеры: Что? Когда? Зачем?
29 липня 2020

Апаратні бустери: Що? Коли? Для чого?

Бустери (booster – підсилювач) – істинні помічники у кабінеті косметолога, розроблені спеціально для того, щоб підвищити ефективність процедур.

 

В основу створення бустерів для апаратних методик покладено усім знайомий і давно відомий напрямок у медицині - фізіотерапія, де вплив усіх можливих способів на механо-, тепло- і барорецептори дають відповідні успіхи в лікуванні багатьох патологічних станів не тільки шкірних покровів, але і внутрішніх органів. Для посилення ефекту використовують лікарські речовини, які під впливом фізіотерапевтичних методів вводяться безпосередньо в ті зони, які того потребують. Таким чином, лікарі розширюють свої можливості. Безумовно, ізольований вплив електричними, механічними, водними та іншими факторами має свої позитивні моменти, але цілеспрямований, адресний вплив, індивідуально підібраний для кожного пацієнта, дає більш виразні результати.

Бустери повинні мати чіткі характеристики. Одним з найважливіших факторів є висока концентрація активних речовин, які можуть бути спрямовані на зволоження, освітлення, стимуляцію регенерації тканин. Також продукт повинен мати гарну провідність, така властивість може забезпечити його основа. Вода в даному випадку є найбільш універсальним провідником: вона не впливає на хімічний склад активних компонентів навіть при інтенсивній дії фізичними факторами, що дуже важливо. Звичайно ж, засіб повинен бути зручним у використанні і не вимагати додаткових провідникових гелів. Тому консистенція і текстура бустерів повинна забезпечувати легкі ковзаючі рухи датчика і необхідний час впливу. Найважливіше для бустерів - це утворити в тканинах депо і діяти пролонговано, при цьому не змінити свої властивості і зберегти свою активність.