Пілінги у комплексній програмі догляду

Пілінги у комплексній програмі догляду

Пілінги у комплексній програмі догляду


17 листопада 2020

Пілінги у комплексній програмі догляду

Кетеван Паксашвили
На сьогоднішній день пілінги – це одна з найбільш ефективних і активних процедур у кабінеті косметолога для стимулювання процесів оновлення шкіри. Головне – правильно підібрати пілінг.

Для створення лінійки Peel-Expert спеціалісти Derma Series проаналізували дію найбільш ефективних кислот у різних комбінаціях, концентраціях, з різним рівнем рН.
У результаті була створена лінія пілінгів, у якій: 
 • оптимальна кількість засобів 
 • кожен пілінг має найдієвіший набір компонентів та ідеально збалансоване співвідношення концентрації кислот і рівня рН
 • асортимент лінійки Peel-Expert вирішує абсолютно усі естетичні проблеми шкіри обличчя, на які можна впливати за допомогою кислотних пілінгів, при правильно підібраному їх чергуванні. 
І що дуже важливо для спеціалістів, собівартість пілінгової процедури знаходиться на рівні… з вартістю чашечки запашного капучино. 

Лінія пілінгів Peel-Expert створювалась у співдружності трьох лабораторій – Італії, Іспанії та Ізраїлю. З Peel-Expert від Derma Series ви досягнете максимально можливого результату!
Усі пілінги Peel-Expert поверхневі, а отже
 • Абсолютно безпечні
 • Мають прогнозовану інтенсивність впливу і контрольований результат
 • На 100% фізіологічні
 • Не потребують реабілітаційного періоду
 • Відповідають стандартам косметології ЄС і мають відповідну реєстрацію
Усі процедури пілінгів мають універсальний 4х-етапний протокол:
 1. Очищення
 2. Нанесення пілінгу за призначенням
 3. Активна маска
 4. Завершальний крем з SPF
Зверніть особливу увагу на передпіл і постпілінговий догляд. Це важливі фази пілінгової програми, які відповідають за успішні результати і відсутність ускладнень. 

Передпілінгову підготовку рекомендується починати за 10-14 днів до процедури пілінгу. Для цього у щоденному домашньому догляді у вечірній час рекомендується застосовувати у якості тоніка Передпілінговий лосьон. Він містить кислоти у невеликих концентраціях – гліколеву, молочну, саліцилову, які поступово знижують рН шкіри, тим самим ефективно готуючи її до процедури пілінгу.

Після пілінгу обов'язково призначайте пацієнтам крем з спф для щоденного використання, незалежно від погоди і пори року. Це гарантія захисту вашого пацієта від посттравматичної гіперпігментації. Емульсія з SPF50 від Derma Series забезпечить надійний захист шкіри як від ультрафіолету, так і від побутових джерел випромінення – екранів комп'ютерів і смартфонів, що дуже актуально у сучасному світі.

Процедури пілінгу рекомендовано виконувати з інтервалом 7-10 днів. У цей час бажано підтримати шкіру клієнтів у період реабілітації доглядовою процедурою за показаннями.