Корекція фігури - процедура SPA-актив

Корекція фігури - процедура SPA-актив

Корекція фігури - процедура SPA-актив


Корекція фігури - процедура SPA-актив

Кетеван Паксашвили
Спосіб життя, характер харчування, рівень фізичної активності, генетика, біологічний вік клієнта впливають на якість шкіри, її тургор. 
Основні проблеми, з якими доводиться стикатися у кабінеті косметолога - це набряклість, целюліт, локальні і тотальні зайві жирові відкладення. Derma Series пропонує для їх вирішення три ефективних протоколи корекції фігури. У даному відео ми поговоримо про надмірні жирові відкладення загального характеру.

Накопичення жиру відбувається шляхом збільшення розмірів вже існуючих жирових клітин – гіпертрофія клітин. Якщо розміри адіпоцитів - жирових клітин - досягають критичних розмірів, кількість їх також починає збільшуватися і зберігається на усе життя.
Нашої задачею є активізувати процеси ліполізу, збільшити витрати енергії адіпоцитів. Для підвищення їх метаболічної активності і стимуляції ліполізу була розроблена процедура «SPA-актив». Худнути можна комфортно, з користю для шкіри, не втрачаючи її тонусу і тургору.

Перший етап процедури - ексфоліація. Кремовий ексфоліант робить шкіру гладкою і підготовленою до наступного використання активних препаратів.
Після ексфоліації виконайте масаж за допомогою Релаксуючого чорничного гелю. Цей універсальний гель комфортний для виконання будь-якої масажної техніки. Він забезпечує безкінечно тривале ковзання і дарує дуже приємні тактильні відчуття! 
Після масажу приготуйте гаряче шоколадне обгортання. Після обгортання клієнту знадобиться душ.
У завершенні процедури нанесіть шовковистий флюїд для зволоження і пом'якшення. 

Спеціалісти Derma Series рекомендують підходити до корекції фігури комплексно і чергувати процедуру SPA-актив з іншими програмами догляду: Експрес-детоксом і Локальною терапією проблемних зон.
Ефект від професійних процедур завжди закріплюйте домашнім доглядом.

Комплексний підхід до корекції фігури від Derma Series дає стійкі і виражені результати!