Корекція фігури - локальна терапія проблемних зон

Корекція фігури - локальна терапія проблемних зон

Корекція фігури - локальна терапія проблемних зон


Корекція фігури - локальна терапія проблемних зон

Кетеван Паксашвили
Спосіб життя, характер харчування, рівень фізичної активності, генетика, біологічний вік клієнта впливають на якість шкіри, її тургор.
Основні проблеми, з якими доводиться стикатися у кабінеті косметолога - це набряклість, целюліт, локальні і тотальні зайві жирові відкладення. Derma Series пропонує для їх вирішення три ефективних протоколи корекції фігури. У даному відео поговоримо про целюліт.

Клієнти целюлітом називають локальні зони, які візуально асоціюються з ефектом апельсинової шкірки: хвилястий рельєф, блідий колір, підвищений больовий поріг.

Косметологи під целюлітом розуміють структурні зміни у підкожно-жировому шарі шкіри, які характеризуються гіпертрофією адипоцитів - жирових клітин. Порушується мікроциркуляція, що призводить до застійних явищ і гіпоксії сполучної тканини. Посилюється процес ущільнення і з'являється всім відома «апельсинова шкірка». Доречі, медики дадуть третє визначення целюліту, але сьогодні не про це.

Процедура Локальна терапія проблемних зон:
  • посилює мікроциркуляцию,
  • усуває застій у тканинах,
  • активізує метаболізм клітин,
  • укріплює дерму,
  • покращує тургор і тонус шкіри

Перший етап процедури - ексфоліація. Кремовий ексфоліант м'яко видаляє ороговілі клітини за допомогою природних мікрогранул жожоба, робить шкіру гладкою і підготовленою до нанесення наступних засобів догляду.
Після ексфоліації використовуємо термоактивний гель для проблемних зон. Препарат дає ефект нагрівання, напряму впливає на метаболізм клітин, забезпечує потужну ліполітичну і лімфодренажну дію.
По розігрітій шкірі починаємо виконувати масаж за допомогою легкої масажної олії. У процедурі ви можете застосовувати як лімфодренажний, так і антицелюлітний масаж - на ваш розсуд.
Дуже важливий етап процедури – нанесення теплої альгінатної маски. Щільний альгінат створює прекрасні умови оклюзії для більш глибокого проникнення нанесених раніше засобів. Має комфортний час пластифікації, чинить укріплюючу, мінералізуючу дію на шкіру.
У завершення процедури нанесіть на всю поверхню ніг Охолоджуючий гель. Він чинить судиноукріплюючу і протинабрякову дію, надає відчуття прохолоди.

Спеціалісти Derma Series рекомендують підходити до корекції фігури комплексно і чергувати Локальну терапію проблемних зон з іншими програмами догляду: Експрес-детоксом і процедурою SPA-актив.
Ефект від професійних процедур завжди закріплюйте домашнім доглядом!